تبلیغات
تور تایلند نوروز 96 | تورهای نوروزی تایلند | رزرو هتل در تایلند - 3 جاذبه گردشگری برتری که در بانکوک می توان انجام داد
  • سواحل تایلند

کاربر عزیز،
به وبسایت تور تایلند نوروز 96 | تورهای نوروزی تایلند | رزرو هتل در تایلند خوش آمدید

3 جاذبه گردشگری برتری که در بانکوک می توان انجام داد

بانکوک پایتخت زیبای کشور تایلند و همچنین یکی از مهم ترین شهرهای جنوب شرق آسیا به لحاظ صنعت توریسم و همچنین اقتصادی می باشد. در بانکوک می توان جاذبه های گردشگری بسیاری اعم از تاریخی، فرهنگی و هنری را مشاهده نمود؛ به همین دلیل هر ساله گردشگران تور بانکوک استقبال بسیار خوبی از سفر به این شهر و تماشای جاذبه های گردشگری آن به عمل می آورند. به عمل می آورند. در ادامه این بخش از سری مقالات اطلاعات گردشگری بانکوک، 3 جاذبه گردشگری برتر بانکوک را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

جاذبه های گردشگری برتر بانکوک
جاذبه های گردشگری برتر بانکوک

بازار شناور

یکی از جمله زیباترین و معروف ترین جاذبه های بانکوک بازار شناور است؛ مکانی که در آن محصولات‌، اغلب میوه‌ها، سبزیجات و غذاهای پخته شده تایلندی روی قایق فروخته می‌شوند. معروف‌ترین بازار شناور، بازار Damnoen Saduak District است که در راچا بوری‌، نزدیک به بانکوک واقع است. شما کانال های باریک بازار را باهدایت قایق تور، گشت خواهید زد. با اینکه بازار از توریست ها پر شده، اما جو آنجا بسیار عالی است. کل بازدید‌، شروع شده از بانکوک تا بازار و برگشتن از آن، تقریبا حدود نصف روز زمان خواهد برد.

بازار شناور
بازار شناور

جزیره مرجان

و اما از دیگر دیدنی های بسیار بی نظیر و همچنین یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های دیدنی تایلند، سفری یک روزه به جزیره رویایی مرجان است. محیط این جزیره بسیار آرام، سواحل آن بسیار زیبا و آب‌های آن دارای مرجان بی‌نظیری است. گردشگران در این جزیره این امکان را خواهند داشت که با قایق‌های کف‌شیشه‌ای، به تماشای این مرجان‌ها بروند. تور بانکوک نوروز 96 می تواند یکی از بهترین زمان های مناسب برای گشت و گذار ذر جزیره مرجان باشد.

جزیره مرجان
جزیره مرجان


پارک سلطنتی رامای نهم

در صورتی که تور تایلند را برای تعطیلات نوروز خود در نظر دارید، بهتر اسن بدانید که یکی از جاذبه های گردشگری مهم بانکوک تایلند، پارک سلطنتی رامای نهم می باشد. مساحت آن حدود چیزی نزدیک به 80 هکتار است، و دارای دریاچه زیبا و بزرگ و فضای سبز دلنشین است. این پارک که در سال 1987 و برای بزرگداشت شصتمین سال تولد پادشاه بومیبول آدولیادج افتتاح شده است، به محلی برای تحقیقات گلکاری و گیاه شناسی به کار می رود و همچنین دارای یک موزه می باشد که زندگی پادشاه را به نمایش می گذارد.

پارک سلطنتی رامای نهم
پارک سلطنتی رامای نهم

منبع: http://e-thailand.ir

موضوعات مرتبط

اطلاعات گردشگری بانکوک ،