تبلیغات
تور تایلند نوروز 96 | تورهای نوروزی تایلند | رزرو هتل در تایلند - پنکیک تایلندی که حتما باید در تایلند امتحان کنید
  • سواحل تایلند

کاربر عزیز،
به وبسایت تور تایلند نوروز 96 | تورهای نوروزی تایلند | رزرو هتل در تایلند خوش آمدید

پنکیک تایلندی که حتما باید در تایلند امتحان کنید

یکی از محبوب ترین کشورهای توریستی دنیا که از محبوبیت خاصی میان توریست های دنیا برخوردار است، تایلند می باشد که جاذبه های گردشگری آن به قدری زیاد است که در یک مقاله نمی گنجد.
اما ما در این مقاله سعی داریم تا با معرفی یک غذا به نام پنکیک تایلندی (Thai Pancake) که حتما باید در تایلند امتحان کنید، یک پیشنهاد عالی و تکرارنشدنی را در سفر به تایلند تجربه کنید.
هم چنین می توانید در وب سایت Tripadvisor بهترین رستوران های بانکوک و بهترین رستوران های پوکت را از دیدگاه کاربران این سایت بشناسید.

لطفا به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

پنکیک تایلندی

خمیری بسیار نازک را باید پر از موز و شکلات و میوه های استوایی و نارگیل اصیل تایلندی کنید و نوش جان کنید!
این عصرانه خوش مزه و اشتها اور که در بیشتر رستوران های پوکت و بانکوک قابل تهیه می باشد توسط چرخ دستی های خیابانی در وسط شهر نیز قابل تهیه می باشد.

پنکیک تایلندی
پنکیک تایلندی

پنکیک تایلندی
پنکیک تایلندی

خود من به شخصه بعد از آخرین سفری که با تور پوکت به تایلند داشتم و در یکی از هتل های این شهر به وسیله ی این عصرانه خوشمزه پذیرایی شدم، لحظه شماری می کنم تا در سفر بعدی م به تایلند یکی از این پنکیک های خوشمزه را دوباره امتحان کنم.

پنکیک تایلندی
پنکیک تایلندی

پنکیک تایلندی
پنکیک تایلندی


ویدیوی بالا روش درست کردن این نوع پنکیک ها را به شما نشان می دهد اما به فکرتان نرسد که بخواهید از این پنکیک، خودتان در ایران درست کنید چون استفاده از میوه های خاص تایلندی در این پنکیک دلیل اصلی طعم دل نشین آن است.لینک های مرتبط

Thai Pancake ،