تبلیغات
تور تایلند نوروز 96 | تورهای نوروزی تایلند | رزرو هتل در تایلند - نوروز کجا بریم؟ - ساحل جامتین پاتایا
  • سواحل تایلند

کاربر عزیز،
به وبسایت تور تایلند نوروز 96 | تورهای نوروزی تایلند | رزرو هتل در تایلند خوش آمدید

نوروز کجا بریم؟ - ساحل جامتین پاتایا

خب اگر هنوز برای سفر امسالتون تصمیمی نگرفتید که کجای تایلند برید، امیدوارم براتون که پاتایا رو انتخاب کنید، لااقل به خاطر ساحل جامتین فوقالعاده ش که خیلی براتون جالب خواهد و حتما یه خاطره خوش نوروزی براتون از خودش به جا میزاره.

ساحل جامتین پاتایا
ساحل جامتین پاتایا

ساحل جامتین پاتایا که در بخش شرقی ساحل خلیج تایلند در 165 کیلومتری شهر بانکوک و 3 کیلومتری جنوب پاتایا واقع شده، یکی از زیباترین سواحل تایلند به شمار می رود.

این ساحل با طولی بیش از 6 کیلومتر پوشیده شده از شن و ماسه در مقایسه با دیگر سواحل شلوغ در بخش های شمالی بسیار آرام و ساکت می باشد، از جمله جاذبه های این ساحل که دربعضی از آنها در جهان مقام اول را دارد می توان به ورزش های آبی چون: جت اسکی، قایقرانی، غواصی و همچنین برگزاری فستیوال های مختلف سالیانه اشاره کرد. اما مهمترین ویژگی این ساحل فضای بسیار آرام و صمیمی حاکم برا آن است، شما می توانید در کنار ساحل دراز بکشید و به موج ها خیره شده و از صدای امواج دریا لذت ببرید، و غذاهای مختلفی مثل کباب ماهی یا سایر تنقلاتی که دستفروشان در ساحل می فروشند را امتحان کنید.

اگر از ساحل خسته شدید می توانید سری به رستوران ها،کافه ها، و فروشگاه های نزدیک ساحل بزنید و یا اینکه از از جاذبه های دیدنی چون باغ گیاه شناسی نزدیک ساحل دیدن کنید و یا حتی به پارک آبی کنار ساحل بروید.


منبع: e-thailand.irموضوعات مرتبط

اطلاعات گردشگری پاتایا ،